درباره ما


سلام
حضور محترم شما را در فروشگاه مجازی عینک فرزاد خوش آمد می گوییم
در دهه‌های گذشته شاهد پیشرفت تکنلوژی در همه صنایع بخصوص صنعت عینک بوده‌ایم و ما در فروشگاه عینک فرزاد سعی نموده ایم که با حضور در آخرین نمایشگاه های بین المللی و داخلی و همچینین همکاری با بهترین برند‌های روز دنیا دغدغه ی شما عزیزان را در انتخاب و خرید عینک‌های طبی، آفتابی و انواع لنزها به حداقل رسانده و با افتخار در فروشگاه مجازی و حضوری اریه دهنده بهترین خدمات زیبایی و پزشکی به شما عزیزان باشیم.

برخی از خدمات ما:

مشاوره و راهنمایی خرید
یکی از مهمترین فرایندهای انتخاب و خرید عینک این است که شما بدانید چه مدل از فریم عینک را متناسب با فرم چهره‌ی خود انتخاب نمایید که ما با تهیه و انتشار مقالاتی در رابطه با راهنمایی بهترین انتخاب برای شما در قسمت مقالات و یا شبکه های مجازی به شما کمک کرده ایم که بهترین انتخاب برای شما چه انتخابی است و اگر شما از آن دسته از شخصیت هایی هستید که بسیار سخت پسند هستید با حضور در فروشگاه حضوری یا از طریق تلفن یا شبکه های مجازی و ایمل می تواند از مشاوره کارشناسان ما بهرمند شوید.

تراش عدسی
بسیار مهم است که عدسی یا همان شیشه‌ی عینک طبی یا آفتابی در چه شرایطی و محیطی فرایند تراشیده شدن را طی می کند. در قسمت کارگاه آماده سازی ما از صفر تا صد این فرآیند برای دقت هرچه بیشتر بصورت اتوماتیک با خبره ترین اپراتورها انجام می شود.

بسته بندی سورپرایزی
برای اینکه شما بتوانید عزیزان خود را خوشحال کنید با انتخاب و خرید محصولات ما چند نوع بسته بندی با دقت بسیار زیاد برای شما طراحی شده است که با انتخاب هر کدام شما می تواند محصول خود را با نهایت زیبایی تحویل خواهید گرفته و به عزیزتان تقدیم نمایید.

تعمیرات
عینک‌های ما مثل سایر موارد مصرفی دچار خرابی یا صدمه هایی می شوند و نیاز به تعویض و تعمیراتی مثل (تعویض فنر ، تعویض لولا ، تعویض دماغه ، تعویض سردسته ، تعویض پیچ و جوشکاری فریم های فلزی و…) است که در فروشگاه فرزاد برای ارایه خدمات تکمیلی به تعمیرات آنها پرداخته می شود و شما کافی است به قسمت خدمات سایت بروید و تیکیت درخواست تعمیر را پر نمایید و یا با یک تماس مابقی فرآیند تعمیر عینک شما و ارسال آن با ما می باشد.

 

برای ارتباط و مشاوره با ما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر ارتباط برقرار کنید: